Порошенка поставили на місце через Зеленського! Наростає скандал!

Новости

Президент Володимир Зеленський під час проведення пресмарафону показав головне – що він заточений на конструктив

Про це в програмі «Не добрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесев.

«У НАС З ВАМИ ДОСТОЙНИЙ ПРЕЗИДЕНТ. ВІН ЖИВИЙ, ЩИРИЙ І АДЕКВАТНИЙ. А ГОЛОВНЕ, ЗАТОЧЕНИЙ НА КОНСТРУКТИВ. УЯВІТЬ СЕБЕ НА ЙОГО МІСЦІ. НЕ В ПЛАНІ ПРЕЗИДЕНТА, А В ТОМУ ПЛАНІ, ЩО КУПА НЕЗНАЙОМИХ І НЕДРУЖНІХ ЛЮДЕЙ ЗАДАЮТЬ ПИТАННЯ. ПИТАННЯ КАВЕРЗНІ І НЕЗМІННО З ПІДСТУПОМ. А ТИ – ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ВЧОРА ЩЕ ВИСТУПАВ НА ЕСТРАДІ – ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ НА ТЕ, ЩО ОБ’ЄКТИВНО НЕ ЗНАЄШ. ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА, ВНУТРІШНЯ, ВІЙНА, ЕКОНОМІКА, ОЛІГАРХИ, ЛОБІСТИ… ПОГОДЬТЕСЯ, ДУЖЕ ЛЕГКО ПОПЛИСТИ», – ЗАЗНАЧИВ ВІН.

Лесев стверджує, що Зеленський, на відміну від Порошенка, не побоявся виходити із зони комфорту.

«ЗЕЛЕНСЬКИЙ МОЛОДЕЦЬ. ВІН НЕ ПОБОЯВСЯ ВИЙТИ ІЗ ЗОНИ КОМФОРТУ. ЦЕ ДЕ ТОБІ ЛИЖУТЬ ЖО*У І ГОВОРЯТЬ ПРО ВЕЛИЧ. ПОРІВНЯЙТЕ З ПРЕССУХАМИ ТОГО Ж ПОРОШЕНКА. ВІДСОРТОВАНІ ПЕРСОНАЛЬНІ ЯК БИ ЖУРНАЛІСТИ. ВІДСОРТОВАНІ ПИТАННЯ. І ТОННИ МЕЛЯСИ, ПАФОСУ І ПАТАЛОГІЧНОЇ БРЕХНІ», – ПІДКРЕСЛИВ ВІН.

Окремої уваги, на думку Лесева, заслуговують питання журналістів.

«НЕ ХОЧУ ОБРАЖАТИ КОЛЕГ, ХОЧА ФІГ З НИМИ. ТАМ ПОЛОВИНА ПРОСТО ВИПАДКОВИХ ПЕРСОНАЖІВ. Я ЧЕКАВ ГОСТРОЇ ДИСКУСІЇ. А ПОЧУВ ОДНОТИПНІ ПИТАННЯ ДЕГЕНАРТИВНОГО ХАРАКТЕРУ. Я НАВІТЬ ДЕСЬ РОЗУМІЮ БОГДАНА. НІЖ СПІЛКУВАТИСЯ З ТАКИМИ, КРАЩЕ ВЗАГАЛІ ПРОХОДИТИ ПОВЗ. 20-РІЧНІ ДІТЛАХИ З ПОВАДКАМИ ГРЕТИ ТУНБЕРГ», – УТОЧНИВ ВІН.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *