“А хто буде розхитувати човен?” Порошенко в День захисника України “прохолоджується” в Лондоні!

Новости

Колишній президент України і народний депутат Верховної Ради 9 скликання Петро Порошенко 14 жовтня виступив в Лондоні на парламентській асамблеї НАТО, пропустивши організований в Києві його партією марш “Ні капітуляції!”.

Відотрансляція промови Порошенко з’явилася в його офіційному Facebook.

Через поїздку в Лондон Порошенко не встигне на сьогоднішній марш. Хоча цю акцію під назвою “Ні капітуляції!” в соцмережах активно просувала партія “Європейська солідарність”.

Тим часом, поки Порошенко знаходиться в Великобританії, батько Катерини Гандзюк звинуватив екс-президента у вилученні зі справи про її вбивство доказів проти його однопартійців Андрія Гордєєва і Євгена Рищука.

Раніше, Порошенко в Лондоні на засіданнях Політичного комітету та Комітету з питань безпеки і оборони Парламентської асамблеї НАТО розповів, чим небезпечна реалізація «формули Штайнмаєра» для України.

«ФОРМУЛА ШТАЙНМАЄРА» В ЇЇ УЗГОДЖЕНОМУ ВИГЛЯДІ Є НАДЗВИЧАЙНО НЕБЕЗПЕЧНОЮ, ЯКЩО ЇЇ РОЗГЛЯДАТИ У ВІДРИВІ ВІД «ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ» ВИКОНАННЯ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ. ЇЇ ВИЗНАЧАЛЬНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ, СЕРЕД ІНШОГО, ПОВИННІ БУТИ ВИВЕДЕННЯ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ, ТЕХНІКИ І ЗБРОЇ, РОЗЗБРОЄННЯ НЕЗАКОННИХ ВОЄНІЗОВАНИХ ФОРМУВАНЬ, ПЕРЕХІД УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКОЇ ДІЛЯНКИ КОРДОНУ ПІД КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ», – ПІДКРЕСЛИВ ПОРОШЕНКО.

Нагадаємо, раніше Порошенко підловили на брехні про так звану формулу Штаєнмаєра.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *