Кохати, захоплюватись, пишатись, – Зеленський привітав дружину з днем народження

Новости

Президент Володимир Зеленський емоційно привітав свою дружину Олену із днем народження. Першій леді України 6 лютого виповнилось 42 роки.

Слова привітань і подяки для Олени Зеленської зявилися на офіційних сторінках глави держави у соцмережах. 

Володимир Зеленський подякував дружині за «кожне слово, кожен погляд і кожен крок, який зробили разом». Український президент водночас написав, що попереду – «довга дорога з несподіваними поворотами та незабутніми враженнями».

Кохати. Захоплюватися. Пишатися. Бачити твоє відображення в очах дітей. Відчувати твою турботу і підтримку. Бути спокійним і впевненим, знаючи, що ти завжди поруч. Гадати, як ти відреагуєш на новини – приємні чи не дуже. Чекати зустрічі вдома, ніби перед першим побаченням,
– написав Президент України.

Глава держави додав, що зі своєю дружиною «може все на світі – і щасливий від цього». 

«Сказати поглядом те, для чого слова бувають зайвими. Разом сміятися й сумувати. Йти по життю на відстані дотику, не втрачаючи зв’язку ні на мить. Це і є людське щастя. Принаймні для мене. Бо моє щастя – це ти», – звернувся Володимир Зеленський до дружини. 

Олена Зеленська святкує свій день народження 6 лютого. Цьогоріч, у 2020, їй виповнилось 42 роки. Володимиру Зеленському 42 було 25 січня. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *