Маленьким українцям видадуть по 50 тисяч грн: депутати приємно здивували українців

Новости

Кожному новонародженому хочуть відкривати депозит на 50 тисяч гривень від держави.

Щоправда, скористатись грошима дитина зможе лише, досягнувши 18-річного віку.

Такі новації передбачає законопроєкт від “Слуг народу”. В яких випадках дитина зможе достроково зняти ці гроші та на що витратити, – в матеріалі 24 каналу.

На думку його авторів, однією з основних причин гальмування зростання населення залишається соціально-економічна: багато сімей не наважуються народжувати, оскільки усвідомлюють, що не мають для цього достатнього фінансового забезпечення. 

Співавтор законопроєкту “Слуга народу” Сергій Гривко розповідає, що спілкувався з багатьма друзями свого віку і вони висловлювали страхи щодо народження дитини, адже не розуміли, що буде далі. Тому він вважає за потрібне попрацювати над тим, аби “зняти” цей страх.

Що пропонують депутати

Згідно з проєктом, допомога дитині на майбутнє передбачається з моменту народження. Тобто після народження на депозитний рахунок банку, який батьки чи інші офіційні представники дитини самостійно оберуть, з держбюджету буде перераховано одноразову державну допомогу у розмірі 50 тисяч гривень. Ці гроші є банківським вкладом на ім’я новонародженого до досягнення ним 18 років. Підставою для призначення допомоги на майбутнє стане свідоцтво про народження та звернення батьків або представників дитини до органу соцзахисту.

Працюючи над цим законопроєктом, дивився на ОАЕ. Там є схожі програми, але в них більші доплати, бо вони є країною, яка видобуває нафту, тому може це забезпечити,
– вважає Сергій Гривко.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *