Крuк душі українки, який повинен почути кожен: Я порушую закон, щоб побороти рак

Новости

Онкохвора українка зізналася, що їй доводиться майже кожен місяць порушувати закон заради боротьби з раком

«Олію з канабісу купують люди, купують мої колежанки по хворобі. І препарат допомагає. Майже всі купують його для гарного сну. Деяким він полегшує біль. І всі задоволені цим. Тобто жодних скарг на те, що це не допомагає чи що стало гірше, я за кілька років вживання не чула», – зазначила жінка.

Уточнимо, що жінка вирішила купувати олію з канабісу через те, що виписані їй спеціальні препарати перетворюють її в «біоробота» вранці, оскільки вони мають тривалу дію.

«Ця олія має дуже м’яку дію. Перед сном я вживаю препарат об’ємом із зернятко рису, і засинаю дуже м’яко. Якщо вночі мені треба прокинутися, то потім миттєво засинаю, незважаючи на те, що теж болять кінцівки і свербить шкіра. Прокидаюся я з відчуттям того, що таки повністю відпочила вночі», – підкреслила вона.

Завдяки вживанню оліі, стверджує онкохвора, вона може спокійно спати, незважаючи на хронічні болі.

«Я вживаю олію майже два роки. Тепер я знаю, що можу нормально заснути, нормально спати і це мені дуже допомагає. Бо іноді після візиту до лікаря, де він повідомляє не дуже приємні речі щодо хвороби, виникають думки деструктивні. А уві сні я якось заспокоююсь. І це дуже гарно», – уточнила вона.

Тому порідіння вирішила звернутися до української влади з проханням прийнятий законопроект про легалізацію медичного канабісу.

Як повідомлялося раніше, журналістка Яна Осадча у своєму Фейсбук розповіла про те, з чим їй довелося зіткнутися в столичних клініках після того, як у неї діагностували онкологію.

«Мій кошмар триває. Вже більше місяця я блукаю по онкоклінікам столиці, і в мене досі немає лікаря, який би взяв на себе хоч якусь відповідальність», — написала вона.

За словами журналістки, після того, як у неї діагностували рак, її направили в Національний інститут раку на Ломоносова, де для того, щоб пройти просте обстеження їй довелося заплатити ледь не кожному співробітнику медустанови.

Осадча стверджує, що лікарі вимагали від 50 до 200 гривень нібито «на кабінет», а також постійно направляли її в приватні клініки, де працювали ті ж фахівці, щоб отримати побільше грошей за процедури.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *