Як перемагати Московію. У нас всі карти на руках

Новости

Як перемагати Росію в інформаційній війні?

Москва витратила півмільярда USD в Нідерландах у спробі зірвати підписання асоціації між Європейським союзом і Україною. Брексит фінансувався з Кремля і успішна європейська держава опинилася розколотою пропагандою.

Вибори в США, події в Каталонії, рух жовтих жилетів — всюди відчувається ватник і балалайка. Та про що говорити, якщо ВВС зняло фільм, що росіяни підкуповували опозиційних кандидатів на Мадагаскарі і витратили на це більше 40 млн доларів.

Результат сучасних воєн вирішується в умах громадян. Кремль обрушив всю міць інформаційної пропаганди на благодатний ґрунт. Адже у нас спільне радянське минуле, одна мова, фільми, культура. Ми ж брати. Насправді НІ.

Комуністи завоювали нас, розтоптавши нашу державність. Нас морили голодом, знищували в тюрмах та вбивали цвіт нації. Вони зробили все, щоб позбавити нас національної самоідентифікації. І вони вкотре прийшли вбивати наших хлопців і нести «Руській мір»

Але як боротися з Російською пропагандою?

Чуєте про розп’ятих немовлят, снігурів або клаптик землі з рабами? Не варто відповідати серйозно на абсолютно безглузді речі. Доведіть усе до абсурду. Навіть більшість самих пришелепкуватих ватників починають сміятися і не вірити в подібні вкидання.

Якщо пропаганда спотворює наше минуле. Розповідає, що українці вигадані в Австрійському генштабі, Бандера фашист, Мазепа зрадник, Сталін створив Україну. Відповідайте історичними фактами. Що королівство Русь це було Галицько-Волинське князівство, а сучасна Росія була Московією до Петра першого.

Що друга світова почалася з союзу Сталіна і Гітлера і їх спільної окупації Польщі.

Розповідайте їм про розстріляне відродження, Гулаг, розкуркулення.

Розкажіть як століттями Росія знищувала нашу державність. Це дуже важливо, бо навіть зараз лінія окупації йде там, де відбулася втрата національної самоідентифікації.

Російська пропаганда ґрунтується на безграмотності населення. На нерозумінні їм причинно-наслідкових зв’язків, базових принципів економіки та політики. На імперському шовінізмі і потуранні інфантильним настроям в суспільстві.

Зовсім недавно провели соціологічне дослідження. Двом тисячам українців задавали ідіотські і популістські питання. Хочете ви щоб держава змусила платити мінімальну зарплату в 1000 USD? Хочете, щоб тарифи були знижені в 2 рази? Хочете, щоб максимальна зарплата перевищувала мінімальну не більше ніж в 5 разів? Всього питань було 10 і на кожен з них в середньому 80% населення відповідало. ТАК!

Майже 60% відповіли позитивно на всі питання. Це дуже сумно і в цьому відповідь на те, що саме відбувається сьогодні. У нашій країні якщо ти ефективний, чесний і патріотичний реформатор, то тебе будуть ненавидіти. Так як більшість населення не розбирається в серйозних питаннях і сподівається на диво. Ми в цьому не виняток. У Польщі ненавиділи реформи Бальцеровича, в Словаччині Міклоша. Мільйони людей виходили на мітинги проти них.

Нам складніше. Спадщина совка дуже сильна. Мізки промиті пропагандою. Російські ЗМІ і канали місцевих олігархів кажуть на чорне що це біле. Але все в наших руках. Вивчайте історію, розбирайтеся в економіці, аналізуйте політику, любіть свою культуру. Не шукайте на складні питання простих відповідей — такого не буває.

Несіть знання в маси. Завжди історію творила активна меншість. А я точно знаю, що мої читачі такі.

І тільки від кожного з вас залежить чи зможемо ми дати відсіч Кремлівській пропаганді і коли орди нечисті підуть з наших земель.

Павло Бойко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *