Ми зробили ДУЖЕ ганебний вчинок! Депутати від “слуги народу” публічно звернулись до українців(ВІДЕО)

Новости

Під час засідання Верховної Ради перші депутати-кнопкодави Сергій Литвиненко та Олена Копанчук від фракції “Слуга народу” публічно вибачались та пообіцяли передати місячну зарплату на благодійність.

Депутатка від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко звернулась до голови Дмитра Разумкова із проханням вжити заходів щодо притягнення депутатів-кнопкодавів до відповідальності.

“Вже зранку було дано доручення”, – відповів Разумков. Спікер надав слово нардепам, яких “спіймали” на порушенні правила персонального голосування: Сергію Литвиненку та Олені Копанчук.

Пряма мова Литвиненка: “Я хочу вибачитись за те, що вийшло. У моїх діях не було ніякого злого умислу. Я просто переживав, щоб за ці закони проголосували.

Я готовий передати місячну зарплату на благодійність. ” Копанчук: “Хочу також принести офіційне вибачення перед усіма. Для мене хоч і було важливим, щоб даний законопроект був проголосований, хоча це не є виправданням.

Для мене це буде важливим уроком на все життя. І також я приєднуюсь до позиції свою заробітну плату віддати на благодійний фонд.

І я думаю, що це стане посилом уваги не вчиняти неособисте голосування.” Нардеп від “Батьківщини” Іван Крулько запропонував дати слово для вибачення тим, хто кнопкодавив все минуле скликання. “Нам не вистачить тижня, щоб переслухати всіх”, – відповів голова Ради.

Депутати-кнопкодави від "Слуги народу" вибачилися і закликали відмовитися від кнопкодавства

Як вам таке каяття?"Я хочу вибачитися, це все було в турбо-режимі. Готовий передати свою зарплату в благодійні фонди": депутати-кнопкодави від "Слуги народу" вибачилися і закликали відмовитися від кнопкодавства

Gepostet von Цензор.НЕТ am Donnerstag, 12. September 2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *