Звільнені моряки проігнорували вимогу Офісу Зеленського(ВІДЕО)

Новости

Звільнені в’язні Кремля проводять зустрічі з екс-президентом України Петром Порошенко всупереч “побажанню” Офісу нинішнього лідера країни Володимира Зеленського.

З інсайдом з приводу Порошенко виступив в Telegram відомий Telegram-канал “Путч”, передає “Діалог.UA”.

“Путч” запевняє, що Офіс Зеленського настійно рекомендував звільненим колишнім в’язням Кремля не вступати в контакти з Порошенко . Не всі послухалися.

” Підтвердився наш інсайд. Звільнені полонені Кремля проігнорували вимогу Офісу Володимира Зеленського і почали відкрито зустрічатися з Петром Порошенко “, – повідомив ресурс. Доказом того є зустріч екс-президента з Володимиром Балухом.

“Путч” звернув увагу на ключове заяву Балуха на цій зустрічі.

” Єдине, чого ми ніколи не хотіли і не хочемо – це щоб за наше визволення України заплатила своїми національними інтересами. Це найбільші побоювання наше “, – сказав колишній в’язень Москви. Це саме той момент, через який Зеленського серйозно критикували в останні місяці. Українці побоюються, що новий президент в домовленостях з Кремлем “здає” Україну.

Варто відзначити, що, крім Балуха, Порошенко провів зустріч і з моряками ВМС України, які майже рік провели в катівнях російських в’язниць. Бачився він і з Романом Сущенко.

Володимир Балух

Володимир Балух не погодився на жодні компроміси, коли йому сказали: здай Україну і вийдеш із в’язниці. Людина з Україною в серці і душі, він став символом незламності українського духу. За цей символ українці боролися довгі роки, а світові лідери тримали солідарність з Україною.Для мене висока гордість потиснути нарешті руку незламному Володимиру Балуху. І надзвичайно емоційний момент, про який я мріяв усі ці роки. Ще коли Володимир був у кремлівській катівні, я отримував від нього листи, ми спілкувалися з його дружиною Наталею. Для мене було справою честі зробити все для його звільнення. Україна боролася, бореться і буде боротися за кожного українця, який залишився в застінках Кремля.

Gepostet von Петро Порошенко am Dienstag, 10. September 2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *